Nasza firma powstała z pasji dwóch wspólników i rozwija się w zakresie kompleksowej obsługi technicznej budynków. Założycielami firmy są inżynierowie Łukasz Ciechański i Maciej Bieńkowski.

W swojej pracy kierujemy się następującymi wartościami:


 • wiarygodność - działamy uczciwie, czyli wykonywane przez nas prace charakteryzują się wysokim standardem przy wykorzystaniu tylko niezbędnych działań do sukcesu całego przedsięwzięcia

 • elastyczność rozwiązań - staramy się dopasować do oczekiwań klienta proponując mu wiele rozwiązań danego problemu

 • know-how - nasze działania opieramy na zdobytej wiedzy inżynierskiej oraz paroletniemu doświadczeniu 

 • Specjalizujemy się głównie w branżach elektrycznych oraz sanitarnych zapewniając bezpieczeństwo, pełną funkcjonalność oraz utrzymanie wymaganych parametrów technologicznych gwarantujących ciągłość pracy obsługiwanych instalacji oraz urządzeń.


  Nasze prace wykonujemy terminowo i w wysokim standardzie. Proponowane przez nas rozwiązania oparte są o najnowsze standardy oraz produkty cenionych marek.


  Gwarantujemy optymalizację naszych usług w zakresie technicznym oraz kosztowym zgodnie z oczekiwaniami klienta. Nasze działania opieramy na zdobytej wiedzy inżynierskiej oraz wieloletnim doświadczeniu w branży.


  Oferujemy naszym klientom szeroki wachlarz rozwiązań, biorąc pod uwagę wymagania jakie stawiają przed nami, tak aby przedstawiane przez nas projekty uwzględniały różne warianty kosztowe oraz różne możliwości rozbudowy naszych systemów.


  Oferujemy wykonanie instalacji w oparciu o projekt otrzymany od klienta, jak również wykonanie projektu we własnym zakresie oraz jego realizację.


  Dla realizowanych przez naszą firmę prac oferujemy wykonanie projektu koncepcyjnego wraz z doborem poszczególnych elementów instalacji, oraz dokumentacji wykonawczej i powykonawczej.

  Infinite 2014 all rights reserved